V ponedeljek, 21. 10. 2019, se je mnogim otrokom v našem vrtcu narisal nasmeh na obraz. V okviru vseslovenske akcije Simbioza giba, smo v naš vrtec povabili vse generacije. Po svojih močeh so se nam pridružili starši ali stari starši.

V našem vrtcu smo projekt izpeljali tako, da sta se skupini Miške in Ježki s svojimi najbližjimi družili, igrali, gibali na vrtčevem igrišču.

Skupine Sovice, Dinozavri, Ribice in Medvedki pa smo v druženju, oz. simbiozi treh generacij šli na pohod do stadiona v Vavti vasi. Tam smo v krogu, ki je segel skoraj čez cel stadion razgibali svoje telo, nato pa vsak s svojo skupino zarajali rajalno igro.

Na koncu dejavnosti smo se vsi posladkali s toplim čajem in jabolkom.

Hvala vsem, ki ste si vzeli čas in s tem pripomogli, da smo skupaj preživeli krasni dve urici.

Utrinki so v galeriji.

Zapisala: ga. Sabina Krštinc

Dostopnost