Zadnje dni prazničnega decembra je v našem vrtcu zares veselo in poskočno. Po uspešno odigrani predstavi Miška želi prijatelja, ko nas je pokonci držal adrenalin in smo v vrtcu ustvarjali voščilnice in ostale prednovoletne okraske, je bil danes prav poseben dan. Danes, 19. 12. 2019 nas je obiskal dedek Mraz. Najprej je otrokom v Vavti vasi prebral zgodbico, otroci pa so mu zapeli pesmice. Nato pa šel še  v vrtec na Stari cesti, kjer so se dogodku pridružili tudi otroci iz skupine Pajki.

Letos je dedek Mraz prinesel lego kocke za prav vse skupine, saj imamo veliko pomanjkanje kock. To pa se je zgodilo zato, ker se naš vrtec skoraj iz leta v leto povečuje in so se obstoječe kocke delile na vse skupine.  Čeprav je bila škatla ob naročilu velika, so se kocke kar razgubile, ko smo jih delili na 11 skupin. Ampak mi smo dedkovega obiska zelo veseli in zadovoljni z vsem kar nam je prinesel. Za vsako skupino je prinesel tudi kar nekaj knjig, ki jih otroci že z veseljem gledajo in prebirajo.

Hvala dedek Mraz.

Utrinki se nahajajo v galeriji.

Zapisala: ga. Sabina Krštinc

Dostopnost