Če človek spozna samo to,
da ima pravico do ljubezni,
četudi ni idealen
in v vsem najboljši,
da ima pravico do nepopolnosti
in da ima pravico do tega,
da je takšen kot je,
potem lahko postane takšen,
kot bi rad bil
in ima vse tisto,
kar bi rad imel.
                                       Eksena

 

Že drugo leto zapored se je naš vrtec priključil projektu Mednarodni dan za strpnost – dan za strpnost in prijateljstvo. Letošnji namen projekta je, da skozi uresničevanje vseh ciljev spodbujamo prijateljstvo med otroki, medsebojno spoštovanje, razumevanje, sprejemanje ter sodelovanje drug z drugim. Vsi pridruženi projektu smo obravnavali pravljico Dinozaver Tiko in veliki zob. Otroci so ustvarjali po zgodbi, izdelki pa bodo razstavljeni v avli Kulturnega doma v Straži.
V našem vrtcu se učimo in trudimo biti strpni drug z drugim čisto vsak dan.
Poskusite tudi vi, tako je lepše.

Zapisala: ga. Sabina Krštinc

Dostopnost